Jak złożyć deklarację

Jak szybko wrócić do formy po porodzie i zrzucić zbędne kilogramy?

Chcesz zrzucić zbędne kilogramy po ciąży? Zanim zdecydujesz się na odchudzanie powinnaś poznać kilka zasad, które pomogą szybko wrócić do formy. Kiedy jest dobry moment na podjęcie diety po porodzie? Czy karmienie piersią wspomaga proces odchudzania?

Czytaj więcej

Kiedy należy zdecydować się na wkładki ortopedyczne?

Indywidualnie dobrane wkładki ortopedyczne pomagają pozbyć się dolegliwości bólowych w wielu częściach ciała – kręgosłupie, kolanach czy biodrach. Na specyfikę narządu ruchu wpływa przede wszystkim anatomia, rodzaj stosowanego obuwia, przebyte urazy i nawyki ruchowe.

Czytaj więcej

Terapia wisceralna

Fizjoterapia to, wbrew temu, co może się wydawać, dziedzina interdyscyplinarna. Oprócz wiedzy z zakresu ortopedii, neurologii, pediatrii obejmuje także stomatologię, choroby wewnętrzne i wiele innych kierunków.

Czytaj więcej

Co to są parestezje?

Parestezje, czyli drętwienie, mrowienie lub uczucie wibrowania, mogą dotyczyć całego ciała, jednak najczęściej występują w kończynach. Nazywa się je także alodynią, hiperalgezją lub przeczulicą. Skąd się biorą i jak sobie z nimi radzić?

Czytaj więcej

Z emocjami za pan brat

Czytając ten artykuł poznasz czym są emocje i uczucia. Ponadto dowiesz się w jaki sposób możesz je poznać u innych oraz u siebie. Prawdopodobnie zastanawiasz się dlaczego powinieneś to wiedzieć.

Czytaj więcej