Dyrektor zarządzający Family Medica. Doktor nauk medycznych Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, wydziału wojskowo-lekarskiego oraz absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Już w trakcie studiów był czynnym działaczem Studenckiego Towarzystwo Naukowe występując na licznych konferencjach i publikując artykuły w prasie specjalistycznej. Prowadzi badania naukowe z zakresu „Telerehabilitacji u pacjentów z niewydolnością serca”, „Wpływu terapii manualnej na zakres ruchu w odcinku szyjnym”oraz „Wpływu fali uderzeniowej na ukrwienie w kończynach dolnych”. Uczestniczył w licznych kursach z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii. Przyjmuje pacjentów w każdym wieku – od noworodka do seniora. Jest przez nich ceniony za ciepłe i troskliwe podejście oraz skuteczność w leczeniu dolegliwości.
Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie.
Fizjoterapeuta i terapeuta czaszkowo – krzyżowy.
W swojej codziennej praktyce wykorzystuje techniki terapii manualnej, masażu tkanek głębokich, pinopresury, terapii narzędziowej tkanek miękkich, terapii nerwowo – mięśniowej, terapii wisceralnej oraz terapii czaszkowo-krzyżowej. Pracuje głównie z pacjentami bólowymi, pacjentami z zaburzeniami: żywieniowymi, metabolicznymi, alergicznymi, jak również z nietolerancjami pokarmowymi, zaburzeniami sennymi, nietrzymaniem moczu, niespecyficznymi bólami głowy, szumami usznymi, bólami zatok oraz z pacjentami psychosomatycznymi.
Pozytywne nastawienie, uśmiech i duża doza empatii pozwala mu na dobry kontakt z każdym pacjentem.
Pasjonuje się motoryzacją, nowinkami technologicznymi, dietetyką, podróżami, czytaniem książek o tematyce: psychosomatycznej, psychologicznej, na temat mózgu i wszystkich procesów w nim zachodzących oraz relacji zachowań międzyludzkich.
Fizjoterapeutka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Ukończyła studia podyplomowe „Neuromusculoskeletal Triage” w Wielkiej Brytanii.
Instruktorka Pilates.
Specjalizuje się w terapii pacjentów stomatologicznych: zaburzeń narządu żucia, dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych, jak również bólach głowy, szyi oraz problemach logopedycznych. Współpracuje z ortodontami przy planowaniu oraz przebiegu leczenia ortodontycznego, zarówno u dorosłych jak i u dzieci.
Przez 5 lat pracowała w Londynie, w jednym z renomowanych szpitali akademickich Guy’s and St Thomas’ NHS Foundation Trust.
Wykładowca akademicki w King’s College London – prowadziła zajęcia dla studentów fizjoterapii.
Obecnie wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Certyfikowana terapeutka manualna metody CRAFTA, Mulligan’a, PNF oraz Treningu Funkcjonalnego w Sporcie. Wzięła udział w wielu szkoleniach i warsztatach m.in.:
– Diagnostyka i leczenie zaburzeń narządu żucia – Master Level Course
– Kinetic Control – Kręgosłup lędźwiowy
– Kolano i bark w treningu i terapii
– Strength and conditioning in the rehabilitation of runners (Londyn)
– Gym injuries – pressing shoulder concerns (Londyn)
– Chronic pain and spinal conditions (Londyn)
– Kolano i bark w treningu i terapii
– Kinesiology taping
Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie i bardzo indywidualnie. W swojej pracy kieruje się aktualną wiedzą i literaturą naukową.
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej: stawów barkowych, biodrowych, kolanowych oraz rehabilitacji neurologicznej – uszkodzenia rdzenia i nerwów obwodowych. Do jej zainteresowań zawodowych należy także leczenie wady postawy u dzieci – ich analiza i terapia. W codziennej pracy wykorzystuje drenaż limfatyczny (szkoła niemiecka), kinesiology taping BASIC, terapię tkanek miękkich (energizacja cz. I i II, mięśniowo-powięziowe rozluźnianie), Mulligan Concept cz. A i B, analizę i terapię chodu. Wolny czas spędza na rysowaniu szkiców anatomicznych, nauce gry na skrzypcach oraz pływaniu.
Pasjonatka aktywnego trybu życia. W swojej codziennej pracy łączy ruch z terapią. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w terapii neurologicznej, funkcjonalnej, treningu medycznym zarówno dzieci jak i dorosłych. Szczególne zainteresowania to praca z dziećmi, ocena i reedukacja postawy, wady stóp, osiowe ustawienie kończyn dolnych, zaburzenia równowagi i chodu. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji zarówno w kraju jak i za granicą. Traktuje prace jako pasje i styl życia.