Dyrektor zarządzający Family Medica. Doktor nauk medycznych Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego, wydziału wojskowo-lekarskiego oraz absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Już w trakcie studiów był czynnym działaczem Studenckiego Towarzystwo Naukowe występując na licznych konferencjach i publikując artykuły w prasie specjalistycznej. Prowadzi badania naukowe z zakresu „Telerehabilitacji u pacjentów z niewydolnością serca”, „Wpływu terapii manualnej na zakres ruchu w odcinku szyjnym”oraz „Wpływu fali uderzeniowej na ukrwienie w kończynach dolnych”. Uczestniczył w licznych kursach z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii. Przyjmuje pacjentów w każdym wieku – od noworodka do seniora. Jest przez nich ceniony za ciepłe i troskliwe podejście oraz skuteczność w leczeniu dolegliwości.
Absolwentka studiów magisterskich, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Pracę licencjacką poświęconą wulwodynii, przewlekłemu bólowi miednicy mniejszej u kobiet obroniła z wyróżnieniem. Rozwijając pasję w zakresie przewlekłych zespołów bólowych miednicy, pracę magisterską napisała na temat przewlekłego bólu gruczołu krokowego. Ukończyła kurs z zakresu perinologii, poświęcony terapii kobiet w ciąży, w połogu, zaburzeniom oddawania moczu i defekacji oraz przewlekłym bólom miednicy. Ukończyła także kurs prowadzenia bezpiecznego treningu kobiet w ciąży i kinesiotapingu w ciąży i po porodzie.
Swoje zainteresowania rozwija także w zakresie terapii manualnej wg koncepcji Maitland, wykorzystującej techniki terapeutyczne oddziałujące na stawy, mięśnie i tkankę nerwową oraz w zakresie fizjoterapii w leczeniu zaburzeń miednicy u mężczyzn, skupionej na rehabilitacji pacjentów po zabiegu prostatektomii oraz w przewlekłych zespołach bólowych miednicy u mężczyzn.
W pracy z pacjentami bólowymi skupia się na podejściu holistycznym.
Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie.
Fizjoterapeuta i terapeuta czaszkowo – krzyżowy.
W swojej codziennej praktyce wykorzystuje techniki terapii manualnej, masażu tkanek głębokich, pinopresury, terapii narzędziowej tkanek miękkich, terapii nerwowo – mięśniowej, terapii wisceralnej oraz terapii czaszkowo-krzyżowej. Pracuje głównie z pacjentami bólowymi, pacjentami z zaburzeniami: żywieniowymi, metabolicznymi, alergicznymi, jak również z nietolerancjami pokarmowymi, zaburzeniami sennymi, nietrzymaniem moczu, niespecyficznymi bólami głowy, szumami usznymi, bólami zatok oraz z pacjentami psychosomatycznymi.
Pozytywne nastawienie, uśmiech i duża doza empatii pozwala mu na dobry kontakt z każdym pacjentem.
Pasjonuje się motoryzacją, nowinkami technologicznymi, dietetyką, podróżami, czytaniem książek o tematyce: psychosomatycznej, psychologicznej, na temat mózgu i wszystkich procesów w nim zachodzących oraz relacji zachowań międzyludzkich.
Fizjoterapeutka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Ukończyła studia podyplomowe „Neuromusculoskeletal Triage” w Wielkiej Brytanii.
Instruktorka Pilates.
Specjalizuje się w terapii pacjentów stomatologicznych: zaburzeń narządu żucia, dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych, jak również bólach głowy, szyi oraz problemach logopedycznych. Współpracuje z ortodontami przy planowaniu oraz przebiegu leczenia ortodontycznego, zarówno u dorosłych jak i u dzieci.
Przez 5 lat pracowała w Londynie, w jednym z renomowanych szpitali akademickich Guy’s and St Thomas’ NHS Foundation Trust.
Wykładowca akademicki w King’s College London – prowadziła zajęcia dla studentów fizjoterapii.
Obecnie wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Certyfikowana terapeutka manualna metody CRAFTA, Mulligan’a, PNF oraz Treningu Funkcjonalnego w Sporcie. Wzięła udział w wielu szkoleniach i warsztatach m.in.:
– Diagnostyka i leczenie zaburzeń narządu żucia – Master Level Course
– Kinetic Control – Kręgosłup lędźwiowy
– Kolano i bark w treningu i terapii
– Strength and conditioning in the rehabilitation of runners (Londyn)
– Gym injuries – pressing shoulder concerns (Londyn)
– Chronic pain and spinal conditions (Londyn)
– Kolano i bark w treningu i terapii
– Kinesiology taping
Do każdego pacjenta podchodzi holistycznie i bardzo indywidualnie. W swojej pracy kieruje się aktualną wiedzą i literaturą naukową.
Absolwentka Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, gdzie uzyskała tytuł magistra fizjoterapii. Tematyką jej pracy magisterskiej były napięciowe bóle głowy. Doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywała już na studiach licencjackich w Centrum Rehabilitacji jako rejestratorka i praktykantka oraz po ukończeniu studiów I stopnia na stanowisku fizjoterapeutki. Uczestniczka szkoleń z zakresu terapii mięśni dna miednicy, terapii w okresie okołoporodowym, m.in. Medical Pregnancy Training, fizjoterapia w nietrzymaniu moczu i stolca oraz obniżeniu narządów miednicy mniejszej z akredytacją PTUG. Ponadto w doborze odpowiedniej terapii pomagają szkolenia z tematyki terapii narządu ruchu: Terapia Manualna OMT Kaltenborn-Evjenth UEX,OEX, UWS, OWS, AEX 1, AEX 2, kurs masażu klasycznego I st., PNF kurs podstawowy. Na co dzień zajmuje się przypadkami bólu i schorzeń kręgosłupa, urazami kostnymi i mięśniowymi. Jest też specjalistką z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej. Wyznaje zasadę, że każdy człowiek i przypadek jest inny, dlatego każda terapia jest indywidualnie dopasowana do pacjenta.